Sushimonist

Jaapani toit sh sushi on meie kirg ning tahame seda jagada kõigiga. Toome teieni põnevaid roogasid jaapani köögist, mille võlu on nende lihtsuses – Sushimoni menüüs on muidugi sushi, aga ka tempura, udon nuudlid, karri riis, gyōza pelmeenid jpm – kõik väga lihtne, maitsev ja värske. Saalis saab vaadata naljakaid klippe Jaapanist, muusikavideosid, animatsioone ning lugeda ajakirju ja koomikseid sh. sushi raamatuid.

Sushimoni omanik, peakokk ja suur sushi sõber Maria Lilje on kogu oma elu pühendanud Jaapanile. Tokyos elatud aja vältel õppis Maria väga lähedalt tundma sealset toidukultuuri ning naasnuna Eestisse otsustas õppida kokaks. Loomulik jätk sellele oli avada oma Jaapani ja sushi restoran – ühendamaks parimad asjad oma elus. Maria tegemistest saate lugeda lisa siit.

Erisugused armsad monsterid ja kollid on Jaapanis populaarsed tegelased, keda võib kohata igas eluvaldkonnas. Nii tulid sushi kollid ka Eestisse ja kollide sobivaks koduks osutus hubane vitriinakendega pind Tartu mnt-l. Sushimoni sushi kollid joonistas ellu kunstnik Ed Labetski.

Aktiivset koostööd teeme Jaapani Suursaatkonna, Animatsuri Jaapani popkultuuri festivaliJaapani Animatsiooni Filmifestivali JAFF ning Eesti Lastekaitse Liiduga.

Kollitamiseni!

Sushimon

SUSHIMON TALLINN

Telefon 6 559 559

Tartu mnt. 47, Tallinn

(“Keskturg” trammipeatus)

info@sushimon.ee

E-R / Mon-Fri: 12:00-21:00

L,P / Sat, Sun: 13:00-21:00

Sushimon kokakool

My Chef
TelliToit
Wolt
SUSHIMON Catering
Animefest
Kultuuriklubi Mogami