Jaapani köögi töötuba

Jaapani köögi töötuba on osa Sushimoni kokkade pakutavatest koolitustest. Teeme Jaapani toidu töötubasid juba alates aastast 2007 ja kokku on neid korraldatud üle 400. Eesmärgiks on, et töötoad oleks meelelahutuslikud ja asjalikud, sest meie kokad on ise Jaapanis elanud, erialana kultuuri/keelt ka ülikoolis õppinud ja üldse on suured Jaapani fännid. Proovime olla ka paindlikud, et sobituda täpselt teie ürituse omapäraga.

Kus toimub Jaapani köögi töötuba?

2.5h Jaapani köögi töötuba sobib korraldamiseks nii Tallinnas kui mujal, kliendi poolt valitud pliidiga ruumides või meie ruumides Tartu maantee 84a, Tallinn. Meie ruumides korraldades lisandub ruumirent 3h 90eurot (lisandub käibemaks) ja meile mahub kuni 15 inimest.

Milline peab olema ruum?

Ideaalses ruumis on igal osalejal väike lauapind ja ka istekoht. Tehniliselt oleks hea kui on olemas veekeetja ja pliit, aga menüüd saab kohendada ka ilma pliidita.

Mida Jaapani köögi töötuba sisaldab?

Jaapani köögi töötuba kestab koos söömisega 2.5h ja selle vältel pakutakse osalejatele maitsvat misosuppi ning valmistatakse üheskoos igale osalejale mõni väljavalitud jaapani eine. Sinna kõrvale huvitavad lood Jaapanist ning oma nime kirjutamine jaapani keeles.

Menüü iga osaleja kohta

Misosupp jaapani lisanditega (miso, pehme tofu, shiitake seen, wakame vetikas)
Ideid menüüks:
– bento
– tamagoyaki
– yakitori
– umeboshi
– Jaapani kartulisalat
– korokke
– katsukare
– gyoza
– takoyaki
– okonomiyaki
-oyakodon
– kitsune udon
Lisandid
– vajalikud kastmed
– sushipulgad

NB! Eelneval kokkuleppel saab menüüd kohendada ka taimetoitlastele jt eritoidulistele.

Mis on hind?

230€ Jaapani köögi töötoa baastasu + 25€ inimese kohta tooraine eest
NB! Hindadele lisandub käibemaks ja transporditasu/ruumirent.

Mis tooraineid peab varuma?

Kõik töötoaks vajaminevad toorained on hinna sees ning need on ka peale üritust  Eestis kõigile kättesaadavad – näiteks kauplustest www.nori.ee, www.umami.ee ja www.epromo.ee. Siiski on osad toorained spetsiaalselt koolitajate poolt Jaapanist toodud ja ülimalt eksklusiivsed.

Jaapani köögi töötoa lisad

Lisa oma töötoale põnevust ja telli juurde autentseid jaapani maitseid.
– Jaapani limonaadide maitsmine – 5 erinevat ja meie jaoks väga erilisemaitselist limonaadi otse Jaapanist, pluss 10eurot/inimene + km
– Jaapani alkohoolsete jookide maitsmine – kõrgetasemelised sake ja ume e. ploomivein otse Jaapanist, pluss 15eurot/inimene + km.
– Jaapani suupistete ja maiustuste maitsmine – valitud on eriti eksootiliste maitsetega soolased ja magusad jaapani suupisted (6 erinevat), pluss 10eurot/inimene + km.
– värske wasabi juurikas 100g 60eurot + km (ettetellimisel).
– vaata ka meie teisi koolitusi siit.

Võta ühendust
Telefon: 5858 7887
E-post: maria@sushimon.ee

et