Lühike sushi töötuba

Kiire ja asjalik, ent lühike sushi töötuba, mis sobib just neile, kes soovivad sisustada umbes tunnikese oma üritusest ja nautida enda tehtud toitu. See on meelelahutus ja toitlustus ühes. Valmistame koos kõhtutäitva sushi koguse ja kokk lahkub nind laseb osalejatel nautida oma maistvat einet. Sobib ideaalselt lastesünnipäevadele, ettevõtetele koolituspäevadel lõunapausi sisustamiseks, suvepäevadele üheks aktiviteediks jpm.

Kus toimub lühike sushi töötuba?

1h sushi töötuba sobib korraldamiseks nii Tallinnas kui mujal, kliendi poolt valitud ruumides või meie ruumides Tartu maantee 84a, Tallinn. Osalejate arvu saab suurendada ka kuni 60-le või suurema roteeriva publikuga ürituse puhul ka 300-ni kasutades teie poolt valitud ruume.
Meie ruumides korraldades lisandub ruumirent 1.5-2h 60eurot (lisandub käibemaks) ja meile mahub kuni 25 inimest.

Milline peab olema ruum?

Ideaalses ruumis on igal osalejal väike lauapind ja võimalusel ka istekoht.

Mida sisaldab lühike sushi koolitus?

Sushi koolitus kestab kokku 1h, kuhu sisse ei ole arvestatud söömisele kuluvat aega. 1h jooksul juhendab kogemustega sushikokk osalejaid rullima endale isikliku suure sushirulli, kus 5tk on ühe maitsega ja 5tk teise maitsega. Kokal on kaasas mitmed toorained, millest igaüks saab valida endale sobiva. Hinna sees on ka vajaminevad lisandid: marineeritud ingver, sojakaste, wasabi ning sushupulgad.

NB! Eelneval kokkuleppel saab menüüd saab kohendada ka taimetoitlastele jt eritoidulistele.

Palju maksab?

150€ sushi koolituse baastasu + 10€ inimese kohta tooraine eest
NB! Hindadele lisandub käibemaks ja transporditasu/ruumirent.

Mis tooraineid peab varuma?

Kõik koolituseks vajaminevad toorained on hinna sees. Kõik koolitusel kasutatavad sushi toorained on ka peale koolitust Eestis kõigile kättesaadavad – näiteks kauplustest www.nori.ee, www.umami.ee ja www.epromo.ee.

Lisaks sushi koolitusele

Lisa oma sushi koolitusele põnevust ja telli juurde autentseid jaapani maitseid.
– Jaapani limonaadide maitsmine – 5 erinevat ja meie jaoks väga erilisemaitselist limonaadi otse Jaapanist, pluss 10eurot/inimene + km
– Jaapani alkohoolsete jookide maitsmine – kõrgetasemelised sake ja ume e. ploomivein otse Jaapanist, pluss 15eurot/inimene + km.
– Jaapani suupistete ja maiustuste maitsmine – valitud on eriti eksootiliste maitsetega soolased ja magusad jaapani suupisted (6 erinevat), pluss 10eurot/inimene + km.
– värske wasabi juurikas 100g 60eurot + km (ettetellimisel).
– vaata ka meie teisi koolitusi siit.

Võta ühendust
Telefon: 5858 7887
E-post: maria@sushimon.ee

et