Tempura sushi töötuba

Tempura sushi töötuba on osa Sushimoni kokkade pakutavatest koolitustest. Teeme Jaapani toidu töötubasid juba alates 2007.a ja kokku on neid korraldatud üle 400. Eesmärgiks on, et töötoad oleks meelelahutuslikud ja asjalikud, sest meie kokad on ise Jaapanis elanud, erialana kultuuri/keelt ka ülikoolis õppinud ja üldse on suured Jaapani fännid. Proovime olla ka paindlikud, et sobituda täpselt teie ürituse omapäraga.

Kus toimub tempura sushi töötuba?

2.5h sushi tempura töötuba sobib korraldamiseks nii Tallinnas kui mujal, kliendi poolt valitud ventileeritud ruumides või meie ruumides Tartu maantee 84a, Tallinn. Meie ruumides korraldades lisandub ruumirent 3h 90eurot (lisandub käibemaks) ja meile mahub kuni 15 inimest.

Milline peab olema ruum?

Ideaalses ruumis on igal osalejal väike lauapind ja võimalusel ka istekoht. Tehniliselt oleks hea kui on olemas veekeetja, kuid kuuma õli kasutamise tõttu peaks ruumis olema piisav ventilatsioon.

Mida tempura sushi töötuba sisaldab?

Tempura sushi töötuba kestab koos söömisega 2.5h ja selle vältel pakutakse osalejatele maitsvat misosuppi ning valmistatakse üheskoos 10tk toitvat tempura sushit iga osaleja kohta. Sinna kõrvale huvitavad lood Jaapanist ning oma nime kirjutamine jaapani keeles.

Menüü iga osaleja kohta

Misosupp jaapani lisanditega (miso, pehme tofu, shiitake seen, wakame vetikas)
Tempura sushi valmistamine
– kana tempura maki 5tk (krõbe paneeritud kana, frillis, toorjuust, panko krõbe kate, unagi kaste)
– lõhe tempura uramaki 5tk (lõhe, lumekrabi, toorjuust, magus krõbe kate, mahedamaitseline tšilli-ingveri-küüslaugu majonees)
Lisandid
– marineeritud ingver
– sojakaste
– wasabi
– sushipulgad
Magusad Jaapani suupisted

NB! Eelneval kokkuleppel saab menüüd kohendada ka taimetoitlastele jt eritoidulistele.

Mis on hind?

230€ tempura sushi koolituse baastasu + 25€ inimese kohta tooraine eest
NB! Hindadele lisandub käibemaks ja transporditasu/ruumirent.

Mis tooraineid peab varuma?

Kõik töötoaks vajaminevad toorained on hinna sees ning ka peale koolitust Eestis kõigile kättesaadavad – näiteks kauplustest www.nori.ee, www.umami.ee ja www.epromo.ee.

Lisaks tempura sushi töötoale

Lisa oma sushi töötoale põnevust ja telli juurde autentseid jaapani maitseid.
– Jaapani limonaadide maitsmine – 5 erinevat ja meie jaoks väga erilisemaitselist limonaadi otse Jaapanist, pluss 10eurot/inimene + km
– Jaapani alkohoolsete jookide maitsmine – kõrgetasemelised sake ja ume e. ploomivein otse Jaapanist, pluss 15eurot/inimene + km.
– Jaapani suupistete ja maiustuste maitsmine – valitud on eriti eksootiliste maitsetega soolased ja magusad jaapani suupisted (6 erinevat), pluss 10eurot/inimene + km.
– värske wasabi juurikas 100g 60eurot + km (ettetellimisel).
– vaata ka meie teisi koolitusi siit.

Võta ühendust
Telefon: 5858 7887
E-post: maria@sushimon.ee

et